Logowanie

Jadę

Pobierz aplikację

Hybrydą lub elektrycznie

Flota EcoCar to hybrydowe i elektryczne nowoczesne samochody spełniające wszelakie restrykcyjne normy emisji spalin. Podejmujemy radykalne działania na rzecz walki ze zmianą klimatu. Nasze taksówki są bogato wyposażone, zależy nam na komforcie i wygodzie naszych pasażerów.

EcoCar motywują działania ekologiczne i troska o stan naszej planety. Korzystając z naszych usług wspierasz Strefy Czystego Transportu poprzez ograniczanie emisji CO2
w miejskim powietrzu.

Silne zanieczyszczenie powietrza to duże wyzwanie dla dużych miast, takich jak Warszawa, Sopot, Gdańsk i Gdynia – wybierając EcoCar stawiasz na świeże powietrze w Twoim mieście!

Klikasz i jedziesz

Klikasz w aplikacji „CENA WEDŁUG TAKSOMETRU” i jedziesz nowym autem hybrydowym, według wskazań taksometru. Zamawiasz samochód w Warszawie lub Trójmieście i płacisz przez aplikację, kartą lub gotówką. Przewieźliśmy już ponad 3,8 mln klientów i realizujemy 100 tysięcy kursów miesięcznie. Mamy ponad 300 samochodów – hybrydowe KIA Niro, KIA EV6, Toyota Corolla, Toyota Camry. Oferujemy cały szereg usług dodanych, które pomagają ułatwić naszym pasażerom życie: 

  • Dowóz i odprowadzenie dziecka do szkoły
  • Bezpieczny przewóz zwierząt domowych
  • Odebranie i doręczenie przesyłki pod wskazany adres
  • Wyjście z tabliczką na lotnisko i odbiór pasażera
  • Odprowadzenie auta
  • Dostarczenie zakupów

Nasza flota

KIA EV6

Najnowszy model

KIA NIRO

Najnowszy model

TOYOTA CAMRY

Najnowszy model

TOYOTA COROLLA

Flagowy model