Logowanie

Dzieci i rodzina

Pobierz aplikację

Razem najlepiej

Przygotowaliśmy możliwość zakupu pakietu familijnego przez konto Prepaid. Wystarczy doładować konto, aby osoby zarejestrowane w pakiecie miały możliwość do korzystania z taksówek EcoCar w sposób bezgotówkowy.

O szczegóły zapytaj w Biurze Obsługi Klienta pod numerem 123456789 lub pisz: bok@ecocar.pl.

Dlaczego warto?

W naszej flocie jeżdżą tylko nowe, bezawaryjne samochody, które spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Nasi kierowcy są specjalnie przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy. W pakiecie familijnym Twoi najbliżsi nie muszą mieć przy sobie gotówki, ani karty płatniczej.

Jesteśmy firmą o wysokiej reputacji. Monitorujemy nasze samochody przez GPS. Dzięki wyposażeniu samochodów w GPS i system telemetryczny, istnieje możliwość bieżącego (on-line) monitorowania trasy przejazdu samochodu za pośrednictwem indywidualnego konta internetowego, do którego dostęp ma wyłącznie osoba upoważniona.

Bezpieczeństwo jest dla nasz najważniejsze

Skorzystaj z wyjątkowej oferty przewozu Twoich dzieci. Gwarantujemy pełny komfort i bezpieczeństwo pod opieką doświadczonych kierowców EcoCar. Skontaktuj się z nami i podpisz umowę.

Nasza flota jest dostosowana do przewozu dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Usługa ta jest realizowana wyłącznie na podstawie uprzednio zawartej umowy pomiędzy EcoCar Sp. z o.o.oraz rodzicem bądź opiekunem prawnym dziecka. Umowa ta wskazuje na czas i miejsce usługi wraz z dokładną trasą przejazdu, dane osobowe dziecka wraz z wszelkimi dodatkowymi wymogami dotyczącymi transportu (np. choroby przewlekłe, niepełnosprawność ruchowa itd.). Usługa może obejmować także odprowadzenie przez kierowcę dziecka do szkoły oraz jego odebranie i przyprowadzenie go do samochodu. Po zakończeniu usługi odbiór dziecka może nastąpić wyłącznie przez osobę wskazaną w umowie.

Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych taksówki EcoCar są wyposażone w urządzenia podtrzymujące, aby najmłodsi podróżowali bezpiecznie. Trasa przejazdu jest ustalana przez EcoCar Sp.z o.o. i nie może zostać zmieniona przez kierowcę bez zgody Biura Obsługi Klienta. Dzięki wyposażeniu taksówek w GPS i system telemetryczny, istnieje możliwość bieżącego (on-line) monitorowania trasy przejazdu samochodu za pośrednictwem indywidualnego konta internetowego, do którego dostęp ma wyłącznie osoba upoważniona. Każdy kierowca realizujący usługę posiada wysokie kwalifikacje zawodowe, doskonałą znajomość topografii terenu miasta i okolic, nigdy nie był karany oraz został przeszkolony z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Zawsze widoczni

Chcesz umówić się z przyjaciółmi, żeby nasze samochody woziły Wasze dzieci razem do szkoły lub na wydarzenia specjalne? Do dyspozycji mamy oznakowane samochody samochody typu bus.

Dzięki wyposażeniu samochodów w GPS i system telemetryczny, istnieje możliwość bieżącego (on-line) monitorowania trasy przejazdu samochodu za pośrednictwem indywidualnego konta internetowego, do którego dostęp ma wyłącznie osoba upoważniona.

Twój przyjaciel jest naszym przyjacielem​

Zamówienia specjalne? Nie ma problemu. Jeżeli posiadasz transporterek do przewozu zwierząt, przewieziemy Twojego pupila naszym samochodem bez problemu. Zadzwoń i ustal szczegóły z telecentrum pod numerem 123456789.